Sülearvuti MSI Katana 15 HX B14WFK-020XPL - i7-14650HX | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060 - i7-14650HX | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060
Sülearvuti MSI Katana 15 HX B14WFK-020XPL - i7-14650HX | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060 - i7-14650HX | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060
Tootekood: B14WFK-020XPL GTIN: 4711377345170
Pakkumised
1304,10 € −1,30 € | |||
1318,53 € +4,43 € | |||
1348,72 € | |||
1361,87 € −1,30 € | |||
1363,17 € | |||
1381,60 € +3,29 € | |||
1383,58 € | |||
1384,70 € | |||
1387,80 €* −1,30 € | |||
1387,80 € | |||
1387,80 €* −1,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B14WFK-020XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1304.10 |
| Max. hind | 1759.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib