Sülearvuti MSI Katana 15 HX B14WFK-020XPL - i7-14650HX | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060 - i7-14650HX | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060
Sülearvuti MSI Katana 15 HX B14WFK-020XPL - i7-14650HX | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060 - i7-14650HX | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060
Tootekood: B14WFK-020XPL GTIN: 4711377345170
Eripakkumised
Pakkumised
1160,61 € −0,59 € | |||
1163,05 € +1,95 € | |||
1169,04 € +1,21 € | |||
1189,75 € −1,22 € | |||
1202,12 € −0,61 € | |||
1204,55 € | |||
1204,55 € | |||
1229,00 €* | |||
1229,00 €* | |||
1233,10 € −0,60 € | |||
1236,54 € −0,65 € | |||
1257,52 € −0,65 € | |||
1273,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B14WFK-020XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 1160.61 |
| Max. hind | 1559.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib