Sülearvuti Lenovo TP L16 G2 CU7-255U 16GB, 512GB SSD 16.0 WUXGA W11P (21SA002EGE)
Tootekood: 21SA002EGE GTIN: 198158541671
Pakkumised
1533,10 € | |||
1547,99 € | |||
1601,34 € | |||
1636,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SA002EGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1533.10 |
| Max. hind | 1639.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib