Sülearvuti Lenovo TP L14 G6 CU7-255U 16GB, 512GB SSD 14.0 WUXGA W11P (21S60020GE)
Tootekood: 21S60020GE GTIN: 198157993860
Pakkumised
1402,60 € | |||
1438,96 € | |||
1472,51 € | |||
1604,70 € | |||
1641,90 € +65,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21S60020GE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1402.60 |
| Max. hind | 1641.90 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib