Sülearvuti MSI Katana 15 HX B14WFK-605XPL - i5-14450HX | 15.6 | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060 | B14WFK-605XPL - i7-14650HX | 15.6 | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060
Sülearvuti MSI Katana 15 HX B14WFK-605XPL - i5-14450HX | 15.6 | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060 | B14WFK-605XPL - i7-14650HX | 15.6 | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060
Tootekood: B14WFK-605XPL GTIN: 4711377371001
Pakkumised
1027,15 € | |||
1027,15 € | |||
1030,75 € | |||
1084,79 € | |||
1098,00 €* | |||
1098,00 €* | |||
1098,00 € −50,81 € | |||
1123,80 € | |||
1123,81 € | |||
1181,08 € | |||
1190,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B14WFK-605XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1027.15 |
| Max. hind | 1219.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib