Sülearvuti Acer TravelMate P4 Spin 16:10 7-255U 16GB 512GBSSD W11P (NX.BF8EG.006)
Tootekood: NX.BF8EG.006 GTIN: 4711474543486
Pakkumised
1449,80 € | |||
1460,40 € | |||
1493,82 € | |||
1552,88 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.BF8EG.006 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1414.60 |
| Max. hind | 1579.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib