Kasutatud sülearvuti Lenovo LOQ 15 - Core i5-13450HX | 15.6"-144Hz | 16GB | 512GB | Win11Home | RTX5060 - Core i5-13450HX |LCD:15.6"FHDIPS,144Hz|RTX50608GB(TGP100W)|16GB|512GB|W11H (83JE0087PB)
Kasutatud sülearvuti Lenovo LOQ 15 - Core i5-13450HX | 15.6"-144Hz | 16GB | 512GB | Win11Home | RTX5060 - Core i5-13450HX |LCD:15.6"FHDIPS,144Hz|RTX50608GB(TGP100W)|16GB|512GB|W11H (83JE0087PB)
Tootekood: 83JE0087PB GTIN: 198158679930
Pakkumised
1263,89 € | |||
1160,82 € | |||
1162,65 € | |||
1199,00 € | |||
1204,75 € | |||
1212,77 € +96,37 € | |||
1235,60 €* −3,40 € | |||
1235,60 €* −3,40 € | |||
1235,90 € | |||
1236,76 € | |||
1257,74 € | |||
1285,82 € +149,90 € | |||
1415,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JE0087PB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Min. hind | 1160.82 |
| Max. hind | 1559.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib