Sülearvuti MSI Cyborg 15 B2RWFKG-038XPL - Core 7 240H | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060 - Core 7 240H | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060
Sülearvuti MSI Cyborg 15 B2RWFKG-038XPL - Core 7 240H | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060 - Core 7 240H | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060
Tootekood: B2RWFKG-038XPL GTIN: 4711377365710
Pakkumised
1102,38 € −1,65 € | |||
1125,32 € +2,76 € | |||
1152,74 € +1,41 € | |||
1154,56 € | |||
1163,60 € | |||
1163,60 € +5,10 € | |||
1163,62 € −1,72 € | |||
1179,00 € | |||
1179,00 € | |||
1192,90 € +2,80 € | |||
1216,29 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B2RWFKG-038XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1102.38 |
| Max. hind | 1309.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib