Sülearvuti MSI Katana 15 HX B14WFK-494XPL - i5-14450HX | 15.6 | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060 | B14WFK-494XPL - i5-14450HX | 15.6 | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060
Sülearvuti MSI Katana 15 HX B14WFK-494XPL - i5-14450HX | 15.6 | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060 | B14WFK-494XPL - i5-14450HX | 15.6 | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5060
Tootekood: B14WFK-494XPL GTIN: 4711377368087
Pakkumised
990,35 € +0,85 € | |||
992,20 € +2,43 € | |||
995,96 € | |||
1004,11 € +0,16 € | |||
1004,11 € +0,16 € | |||
1011,49 € +21,99 € | |||
1013,99 € +2,50 € | |||
1031,22 € +2,45 € | |||
1049,00 € | |||
1049,00 € | |||
1052,80 € +2,60 € | |||
1058,05 € +2,55 € | |||
1061,00 € | |||
1071,35 € | |||
1113,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B14WFK-494XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 990.35 |
| Max. hind | 1139.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib