Sülearvuti DELL Pro 16 PC16250 - Intel Core Ultra 7 - 255U / up till 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E - silverplatina - BTS - med 1 years basic on plats (W2P13)
Sülearvuti DELL Pro 16 PC16250 - Intel Core Ultra 7 - 255U / up till 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E - silverplatina - BTS - med 1 years basic on plats (W2P13)
Tootekood: W2P13 GTIN: 5397184948866
Pakkumised
1419,00 €* | |||
1419,00 €* −10,00 € | |||
1544,26 € +20,09 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | W2P13 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1364.40 |
| Max. hind | 1544.26 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib