Sülearvuti MSI Cyborg 15 B2RWEKG-046XPL - Core 7 240H | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5050 - Core 7 240H | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5050
Sülearvuti MSI Cyborg 15 B2RWEKG-046XPL - Core 7 240H | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5050 - Core 7 240H | 15.6" | 16GB | 512GB | No OS | RTX 5050
Tootekood: B2RWEKG-046XPL GTIN: 4711377365826
Eripakkumised
Pakkumised
975,00 €* | |||
975,00 €* | |||
1078,95 € +0,84 € | |||
1078,95 € +0,84 € | |||
1081,85 € +0,95 € | |||
1124,78 € +1,01 € | |||
1139,05 € +0,87 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B2RWEKG-046XPL |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 975.00 |
| Max. hind | 1362.80 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib