Sülearvuti Lenovo LOQ 15 - Core i5-13450HX | 15.6"-144Hz | 16GB | 512GB | no Os | RTX5060 - Core i5-13450HX |LCD:15.6"FHDIPS,144Hz|RTX50608GB(TGP100W)|16GB|512GB|noOs (83JE008FPB)
Sülearvuti Lenovo LOQ 15 - Core i5-13450HX | 15.6"-144Hz | 16GB | 512GB | no Os | RTX5060 - Core i5-13450HX |LCD:15.6"FHDIPS,144Hz|RTX50608GB(TGP100W)|16GB|512GB|noOs (83JE008FPB)
Tootekood: 83JE008FPB GTIN: 198158680028
Pakkumised
1087,60 € −0,10 € | |||
1025,00 € −0,55 € | |||
1029,28 € +0,94 € | |||
1060,00 € +30,00 € | |||
1060,53 € −0,07 € | |||
1063,98 € −0,08 € | |||
1083,70 € −0,10 € | |||
1083,80 €* −1,10 € | |||
1083,80 €* −3,60 € | |||
1086,23 € +22,87 € | |||
1102,87 € −0,07 € | |||
1199,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JE008FPB |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| Min. hind | 1025.00 |
| Max. hind | 1199.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib