Sülearvuti Lenovo TP L13 2-IN-1 G6 R5P 215 16GB, 512GB SSD 13.3 WUXGA W11P (21RD000AGE)
Tootekood: 21RD000AGE GTIN: 199271052778
Pakkumised
1302,35 € −81,80 € | |||
1312,44 € | |||
1358,98 € | |||
1462,60 € | |||
1552,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21RD000AGE |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 1302.35 |
| Max. hind | 1552.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib