Sülearvuti DELL PRO 14 PC14250 U7-255U, 16GB 512GB SSD 14IN W11P 1Y (VN39G)
Tootekood: VN39G GTIN: 5397184939468
Pakkumised
1241,90 € | |||
1274,04 € | |||
1308,34 € | |||
1491,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | VN39G |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1241.90 |
| Max. hind | 1491.60 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib