Kõvaketas Seagate Exos M 30TB ST30000NM004K
Tootekood: ST30000NM004K GTIN: 8719706437295
Pakkumised
1247,43 € | |||
1393,10 € | |||
1158,32 € | |||
1196,74 € | |||
1223,93 € | |||
1227,85 € +1,40 € | |||
1243,34 € | |||
1250,64 € | |||
1283,40 € | |||
1289,97 € −0,86 € | |||
1300,00 € | |||
1466,92 € +8,06 € | |||
1519,98 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | ST30000NM004K |
| Maht | 30TB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | SATA 6Gb/s |
| Kiirus | 7200rpm |
| Puhvermälu | 512MB |
| Lisavalikud | CMR |
| Min. hind | 1149.00 |
| Max. hind | 1539.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib