Kõvaketas Seagate Exos M 28TB ST28000NM003K
Tootekood: ST28000NM003K GTIN: 8719706437301
Pakkumised
1288,40 € −0,51 € | |||
1069,07 € −2,58 € | |||
1075,35 € | |||
1086,54 € +8,51 € | |||
1131,41 € | |||
1134,00 € | |||
1150,08 € +13,44 € | |||
1196,70 € | |||
1209,91 € −2,88 € | |||
1253,81 € | |||
1272,72 € | |||
1273,15 € −1,90 € | |||
1284,61 € −14,52 € | |||
1365,36 € −0,50 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | ST28000NM003K |
| Maht | 28TB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | SATA 6Gb/s |
| Kiirus | 7200rpm |
| Puhvermälu | 512MB |
| Lisavalikud | CMR |
| Min. hind | 1069.07 |
| Max. hind | 1529.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib