Kõvaketas CoreParts 40GB 3.5 IDE 7200rpm
Tootekood: MUXMS-00077 GTIN: 5712505581049
Eripakkumised
Pakkumised
17,20 € | |||
26,00 € | |||
36,35 € | |||
38,92 € | |||
39,85 € +0,07 € | |||
40,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MUXMS-00077 |
| Maht | 40GB |
| Kõvaketta tüüp | 3,5" |
| Liides | IDE/ATA |
| Kiirus | 7200rpm |
| Min. hind | 17.20 |
| Max. hind | 40.60 |
| Toode lisatud | 2025-08-09 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib