Sülearvuti Asus ROG Strix G16 G615LR-S5006W 16 240hz 275HX 32GB 1SSD RTX5070Ti EN W11
Tootekood: G615LR-S5006W GTIN: 4711387851241
Pakkumised
3179,79 € | |||
3275,20 € | |||
3590,00 € | |||
3590,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | G615LR-S5006W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 3037.60 |
| Max. hind | 3849.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-22 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib