Sülearvuti Asus VivoBook 15 D1505YA-L1370W 15.6 OLED 7730U 16GB 1SSD NOR W11 Black
Tootekood: D1505YA-L1370W GTIN: 4711387878750
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | D1505YA-L1370W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Must |
| Toode lisatud | 2025-08-23 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib