Sülearvuti Asus ROG Flow Z13 GZ302EA-RU004W 13.4 180hz 395 32GB 1SSD EN W11 Black
Tootekood: GZ302EA-RU004W GTIN: 4711387831571
Pakkumised
2485,60 € | |||
2522,01 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | GZ302EA-RU004W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 2378.30 |
| Max. hind | 3009.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-23 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib