Sülearvuti Asus TUF Gaming A16 FA608UH-QT028W 16 165hz 260 32GB 1SSD RTX5050 NOR W11
Tootekood: FA608UH-QT028W/R GTIN: 4711636132190
Pakkumised
1839,80 € | |||
1847,19 € −121,81 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | FA608UH-QT028W/R |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1764.90 |
| Max. hind | 2229.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-23 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib