Sülearvuti Microsoft Surface Laptop 7 Copilot+ PC 13.8 120hz 266V 16GB 512SSD W11P Platinum
Tootekood: EP2-21087 GTIN: 196388453887
Pakkumised
2274,80 € | |||
2342,30 € | |||
2390,92 € | |||
2417,00 € | |||
2437,29 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | EP2-21087 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Min. hind | 2274.80 |
| Max. hind | 2479.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-25 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib