Sülearvuti Lenovo Ultrabook ThinkPad T16 G4 21QE003VPB W11Pro Ultra 5 225U/16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Black/3Y Premier Support + CO2 Offset
Sülearvuti Lenovo Ultrabook ThinkPad T16 G4 21QE003VPB W11Pro Ultra 5 225U/16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Black/3Y Premier Support + CO2 Offset
Tootekood: 21QE003VPB GTIN: 198157831490
Pakkumised
1577,30 € | |||
1584,16 € | |||
1618,57 € −1,15 € | |||
1620,01 € | |||
1642,88 € −56,96 € | |||
1658,00 € +37,08 € | |||
1658,30 € | |||
1663,27 € | |||
1663,70 € | |||
1664,80 € | |||
1704,98 €* | |||
1704,98 €* +4,98 € | |||
1739,36 € | |||
1782,52 € −4,77 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QE003VPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1577.30 |
| Max. hind | 1819.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-26 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib