Sülearvuti Lenovo Ultrabook ThinkPad T16 G4 21QE0048PB W11Pro Ultra 7 255U/16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Black/3Y Premier Support + CO2 Offset
Sülearvuti Lenovo Ultrabook ThinkPad T16 G4 21QE0048PB W11Pro Ultra 7 255U/16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Black/3Y Premier Support + CO2 Offset
Tootekood: 21QE0048PB GTIN: 198157855045
Pakkumised
1765,60 € −1,90 € | |||
1662,10 € −5,00 € | |||
1675,72 € | |||
1703,72 € −1,80 € | |||
1743,27 € −0,12 € | |||
1747,51 € −1,88 € | |||
1762,40 € −1,90 € | |||
1794,00 € −2,00 € | |||
1879,00 € +114,60 € | |||
1879,00 € +114,60 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QE0048PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1662.10 |
| Max. hind | 2029.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-26 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib