Sülearvuti Lenovo Ultrabook ThinkPad T16 G4 21QE0048PB W11Pro Ultra 7 255U/16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Black/3Y Premier Support + CO2 Offset
Sülearvuti Lenovo Ultrabook ThinkPad T16 G4 21QE0048PB W11Pro Ultra 7 255U/16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Black/3Y Premier Support + CO2 Offset
Tootekood: 21QE0048PB GTIN: 198157855045
Pakkumised
1835,00 € | |||
1842,60 € | |||
1879,29 € | |||
1883,06 € | |||
1909,00 € | |||
1929,20 €* | |||
1929,20 € | |||
1929,20 €* | |||
1952,60 € | |||
1964,90 € | |||
2061,56 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QE0048PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1835.00 |
| Max. hind | 2119.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-26 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib