Sülearvuti Lenovo V15 G4 R7-7730U 15.6" FHD 16GB 512GB SSD Win11 Home
Tootekood: 82YY0011MH GTIN: 197530418358
Pakkumised
539,90 € +10,00 € | |||
533,27 € | |||
544,20 € | |||
545,00 € | |||
549,21 € | |||
526,34 € | |||
542,88 € +3,82 € | |||
543,62 € −142,84 € | |||
549,60 € | |||
552,17 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82YY0011MH |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Min. hind | 526.34 |
| Max. hind | 609.00 |
| Toode lisatud | 2025-08-26 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib