Lauaarvuti Blackview MP100 Pro Mini PC I3-1215U/16GB/512GB black
Tootekood: MP100Pro-16GB/512GB-BK/BV GTIN: 6931548323419
Pakkumised
379,90 € | |||
437,34 € | |||
399,99 €* | |||
399,99 €* | |||
409,99 € | |||
432,20 € −17,70 € | |||
474,73 € −0,02 € | |||
506,91 € +28,47 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MP100Pro-16GB/512GB-BK/BV |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| SSD | Jah |
| Min. hind | 379.90 |
| Max. hind | 619.00 |
| Toode lisatud | 2025-09-01 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib