Kasutatud sülearvuti DELL LATITUDE 5510 i5-10210U 16GB 512GB SSD 15" FHD Win11pro Used
Tootekood: 5510i5-10210U16G512SSD15,6FHDW11p GTIN: 5901443269007
Pakkumised
339,60 € +0,30 € | |||
366,13 € | |||
367,50 € +0,80 € | |||
377,31 € +0,90 € | |||
409,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 5510i5-10210U16G512SSD15,6FHDW11p |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 339.60 |
| Max. hind | 409.80 |
| Toode lisatud | 2025-09-01 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib