Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad T14 G1 i5-10310U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro USED US QWERTY Used
Tootekood: ThinkPadT14i5-10310U16G256SSD14FHD GTIN: 5901443267157
Pakkumised
294,45 € −0,30 € | |||
315,91 € | |||
316,40 € | |||
320,42 € −0,32 € | |||
326,65 € +0,75 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | ThinkPadT14i5-10310U16G256SSD14FHD |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Min. hind | 294.45 |
| Max. hind | 326.65 |
| Toode lisatud | 2025-09-01 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib