Sülearvuti Asus ROG Strix SCAR 18 18" mängul sülearvuti, Win 11 (G835LX-SA009W)
Tootekood: G835LX-SA009W GTIN: 4711387851357
Eripakkumised
Pakkumised
5457,60 € | |||
6190,00 €* | |||
6190,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | G835LX-SA009W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 9 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1600 (WQXGA) |
| Kõvaketta maht | 2TB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 5399.50 |
| Max. hind | 6749.00 |
| Toode lisatud | 2025-09-01 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib