Sülearvuti DELL DC16250 Intel Core 5 120U Sülearvuti 40,6 cm (16") Full HD+ 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Must
Sülearvuti DELL DC16250 Intel Core 5 120U Sülearvuti 40,6 cm (16") Full HD+ 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Must
Tootekood: DC16250_RPLU-R_012 GTIN: 2000001380130
Pakkumised
861,40 € | |||
866,80 € | |||
899,50 € | |||
907,20 € | |||
910,90 € | |||
959,50 € | |||
832,10 € | |||
858,76 € | |||
877,90 € | |||
921,86 € | |||
949,18 € | |||
995,90 € | |||
1010,14 € +1,41 € | |||
1014,61 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DC16250_RPLU-R_012 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 832.10 |
| Max. hind | 1049.00 |
| Toode lisatud | 2025-09-01 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib