Sülearvuti HP OMEN Max mängul sülearvuti 16-ah0009no 16"
Tootekood: BA2M7EA#UUW GTIN: 198990794174
Pakkumised
3087,10 € | |||
3290,00 €* | |||
3290,00 €* | |||
3290,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BA2M7EA#UUW |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| Min. hind | 2949.60 |
| Max. hind | 3729.00 |
| Toode lisatud | 2025-09-01 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib