Sülearvuti HP OmniBook 5 16-bc1009no 16" sülearvuti, Win 11 (BV9P9EA)
Tootekood: BV9P9EA#UUW GTIN: 199251660924
Pakkumised
832,99 € | |||
843,39 € −1,03 € | |||
875,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BV9P9EA#UUW |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 12GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 810.00 |
| Max. hind | 1009.00 |
| Toode lisatud | 2025-09-01 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib