Sülearvuti HP sülearvuti 17-cp2171no 17,3" (BV9Q1EA)
Tootekood: BV9Q1EA GTIN: 199251660955
Pakkumised
707,80 € | |||
708,36 € | |||
717,12 € | |||
769,00 €* | |||
769,00 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BV9Q1EA |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 17" - 20,1" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 687.70 |
| Max. hind | 859.00 |
| Toode lisatud | 2025-09-01 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib