Mälu Patriot DDR5 Viper Elite 5 Ultra 64GB 2x32GB 6000MHz
Tootekood: VEU564G6028K GTIN: 4711378430042
Eripakkumised
Pakkumised
717,88 € | |||
830,13 € | |||
836,54 € | |||
837,35 € −1,05 € | |||
890,78 € | |||
895,15 € | |||
899,00 € | |||
899,00 € | |||
917,72 € | |||
919,32 € −0,94 € | |||
924,42 € +3,22 € | |||
928,64 € −1,81 € | |||
986,30 € | |||
996,10 € +3,60 € | |||
1155,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | VEU564G6028K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 64GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 28 |
| Min. hind | 717.88 |
| Max. hind | 2129.00 |
| Toode lisatud | 2025-09-08 |

















Ole esimene, kes toodet kommenteerib