Mälu Patriot DDR5 Viper Elite 5 Ultra 32GB 2x16GB 6000MHz
Tootekood: VEU532G6028K GTIN: 4711378430066
Pakkumised
540,90 € | |||
564,36 € | |||
566,20 € | |||
614,94 € | |||
621,00 € | |||
629,00 €* | |||
645,75 € | |||
657,52 € | |||
661,37 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | VEU532G6028K |
| Tüüp | DDR5 SDRAM |
| Maht | 32GB |
| Kiirus (MHz) | DDR5-6000MHz (PC5-48000) |
| Latentsus | CAS Latency (CL) 28 |
| Min. hind | 540.90 |
| Max. hind | 739.00 |
| Toode lisatud | 2025-09-08 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib