Sülearvuti HP Pavilion Plus 14-ew1001no 14 OLED 120hz 125H 16GB 512SSD EN W11H
Tootekood: 47740832 GTIN: 198990253923
Eripakkumised
Pakkumised
1163,68 € | |||
1167,88 € +12,04 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 47740832 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Min. hind | 1129.80 |
| Max. hind | 1399.00 |
| Toode lisatud | 2025-09-12 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib