Sülearvuti Asus TUF FA506NCG-HN184W AMD Ryzen 7 16GB 512GB
Tootekood: 90NR0JF7-M00FB0 GTIN: 4711636183093
Pakkumised
862,54 € | |||
871,90 € | |||
877,20 € | |||
888,83 € | |||
891,99 € | |||
1137,01 € | |||
865,99 € | |||
888,60 €* | |||
888,60 € | |||
888,60 €* | |||
921,29 € | |||
995,00 € | |||
1284,38 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NR0JF7-M00FB0 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 862.54 |
| Max. hind | 1284.38 |
| Toode lisatud | 2025-09-13 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib