Sülearvuti DELL Pro 14 | Premium PA14250/Ultra 7 268V/32GB/512GB SSD Gen4/14.0" FHD+/Arc/FgrPr/Cams & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/W11Pro/3yrs Prosupport
Sülearvuti DELL Pro 14 | Premium PA14250/Ultra 7 268V/32GB/512GB SSD Gen4/14.0" FHD+/Arc/FgrPr/Cams & Mic/WLAN + BT/Backlit Kb/3 Cell/W11Pro/3yrs Prosupport
Tootekood: BTO207_PA14250_EMEA GTIN: 3707815128376
Pakkumised
2050,44 € | |||
2071,40 € | |||
2086,47 € | |||
2094,83 € | |||
1981,05 € | |||
2004,32 € | |||
2013,58 € | |||
2070,20 € | |||
2304,35 € +4,95 € | |||
2447,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO207_PA14250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 4GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 1981.05 |
| Max. hind | 2447.40 |
| Toode lisatud | 2025-09-18 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib