Sülearvuti Asus ROG Strix SCAR 16 G635LW-RW041W 16 240hz 275HX 64GB 2SSD RTX5080 W11
Tootekood: G635LW-RW041W GTIN: 4711387917435
Pakkumised
4590,00 €* | |||
4590,00 €* | |||
4590,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | G635LW-RW041W |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 64GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 4109.20 |
| Max. hind | 5139.00 |
| Toode lisatud | 2025-09-18 |










Ole esimene, kes toodet kommenteerib