Sülearvuti DELL NB DC16250 C5-120U 15" ENG/8/512GB W11P 210-BPNK
Tootekood: DC16250_RPLU-R_015 GTIN: 5397321027812
Pakkumised
768,42 € | |||
777,00 € | |||
802,94 € | |||
808,45 € | |||
742,50 € | |||
768,46 € | |||
779,65 € +1,70 € | |||
783,20 € | |||
817,63 € | |||
873,10 € | |||
881,21 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DC16250_RPLU-R_015 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 742.50 |
| Max. hind | 881.21 |
| Toode lisatud | 2025-09-21 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib