Sülearvuti Asus TUF Gaming F16 FX607VJ-RL001W - "Core 5-210H" | 16 tolli | 144 Hz | 16 GB | 512 GB | W11H | RTX3050
Tootekood: 90NR0MZ6-M00080 GTIN: 4711636162890
Pakkumised
840,55 € | |||
842,24 € +1,69 € | |||
869,00 €* | |||
869,00 €* | |||
869,00 € | |||
885,61 € | |||
901,29 € | |||
902,40 € | |||
911,83 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 90NR0MZ6-M00080 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 840.55 |
| Max. hind | 919.00 |
| Toode lisatud | 2025-09-21 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib