Sülearvuti Lenovo Ultrabook ThinkPad X13 G6 21RK005QPB W11Pro Ultra 5 225U/16GB/512GB/INT/13.3 WUXGA/Black/3YRS Premier Support + CO2 Offset
Sülearvuti Lenovo Ultrabook ThinkPad X13 G6 21RK005QPB W11Pro Ultra 5 225U/16GB/512GB/INT/13.3 WUXGA/Black/3YRS Premier Support + CO2 Offset
Tootekood: 21RK005QPB GTIN: 1981573738530
Pakkumised
1714,45 € | |||
1755,94 € | |||
1768,90 € | |||
1818,10 € | |||
1820,10 € | |||
1871,47 € −0,29 € | |||
1902,40 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21RK005QPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1714.45 |
| Max. hind | 1902.40 |
| Toode lisatud | 2025-09-21 |











Ole esimene, kes toodet kommenteerib