Sülearvuti Lenovo Ultrabook ThinkPad T14s 2in1 G1 21R30040PB W11Pro ULT5 225U/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Touch/Black/3YRS Premier Support + CO2 Offset
Sülearvuti Lenovo Ultrabook ThinkPad T14s 2in1 G1 21R30040PB W11Pro ULT5 225U/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Touch/Black/3YRS Premier Support + CO2 Offset
Tootekood: 21R30040PB GTIN: 1981584093086
Pakkumised
1918,80 € | |||
1963,61 € | |||
1986,80 € −67,85 € | |||
1991,00 € | |||
2017,30 € | |||
2041,50 € | |||
2084,44 € | |||
2224,56 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21R30040PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1918.80 |
| Max. hind | 2224.56 |
| Toode lisatud | 2025-09-21 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib