Sülearvuti Lenovo Ultrabook ThinkPad T16 G4 21QN0021PB W11Pro 5 PRO 340/32GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Black/3YRS Premier Support
Sülearvuti Lenovo Ultrabook ThinkPad T16 G4 21QN0021PB W11Pro 5 PRO 340/32GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Black/3YRS Premier Support
Tootekood: 21QN0021PB GTIN: 1981578214770
Pakkumised
1675,25 € | |||
1690,55 € | |||
1718,19 € | |||
1736,41 € | |||
1751,00 € | |||
1760,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QN0021PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen AI |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1675.25 |
| Max. hind | 1929.00 |
| Toode lisatud | 2025-09-21 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib