Sülearvuti Lenovo Notebook ThinkPad E14 G7 W11Pro 21T0004TPB 5 220/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Black/3YRS OS + 1YR Premier + CO2 Offset
Sülearvuti Lenovo Notebook ThinkPad E14 G7 W11Pro 21T0004TPB 5 220/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Black/3YRS OS + 1YR Premier + CO2 Offset
Tootekood: 21T0004TPB GTIN: 1992718093728
Pakkumised
1138,45 € | |||
1176,99 € | |||
1195,40 € | |||
1195,40 € | |||
1209,00 € | |||
1213,94 € +2,61 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21T0004TPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1138.45 |
| Max. hind | 1309.00 |
| Toode lisatud | 2025-09-21 |












Ole esimene, kes toodet kommenteerib