Sülearvuti Lenovo Laptop ThinkPad L14 AMD G6 21S8002TPB W11Pro 5 PRO 215/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Black/1YR Premier Support + 3YRS OS + CO2 Offset
Sülearvuti Lenovo Laptop ThinkPad L14 AMD G6 21S8002TPB W11Pro 5 PRO 215/16GB/512GB/INT/14.0 WUXGA/Black/1YR Premier Support + 3YRS OS + CO2 Offset
Tootekood: 21S8002TPB GTIN: 1992718419214
Eripakkumised
Pakkumised
1182,60 € | |||
1118,25 € −0,55 € | |||
1160,01 € | |||
1188,70 € | |||
1190,04 € | |||
1194,07 € | |||
1209,69 € | |||
1243,21 € | |||
1399,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21S8002TPB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1118.25 |
| Max. hind | 1499.00 |
| Toode lisatud | 2025-09-21 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib