Sülearvuti HP EliteBook X Flip G1i 14 FHD+ IPS 258V 32GB 512SSD EN W11Pro Blue
Tootekood: B9ZX8ET GTIN: 199251307744
Pakkumised
2182,10 € +20,49 € | |||
2011,35 € +0,45 € | |||
2022,75 € −0,72 € | |||
2026,14 € +0,47 € | |||
2054,86 € +0,46 € | |||
2109,65 € +0,50 € | |||
2119,97 € +0,50 € | |||
2132,90 € +0,50 € | |||
2203,86 €* +0,50 € | |||
2203,86 €* +0,50 € | |||
2212,35 € +1,41 € | |||
2377,92 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B9ZX8ET |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Min. hind | 2011.35 |
| Max. hind | 2619.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-05 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib