Sülearvuti DELL 16 DC16250/ | Core 5 -120U/ 16GB/ 512GB SSD/ Intel Graphics/ WLAN + BT/ 16" FHD+/ Backlit Kb/ W11 Home/ 3yrs Basic Onsite
Sülearvuti DELL 16 DC16250/ | Core 5 -120U/ 16GB/ 512GB SSD/ Intel Graphics/ WLAN + BT/ 16" FHD+/ Backlit Kb/ W11 Home/ 3yrs Basic Onsite
Tootekood: DC16250_RPLU-R_012_HOM GTIN: 3707815171075
Pakkumised
714,91 € | |||
730,30 € | |||
731,35 € | |||
764,45 € | |||
804,60 € | |||
813,00 € +40,65 € | |||
704,40 € | |||
724,40 € −2,70 € | |||
732,46 € | |||
745,50 € | |||
762,33 € −50,85 € | |||
784,14 € −2,91 € | |||
816,81 € −3,19 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | DC16250_RPLU-R_012_HOM |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Min. hind | 704.40 |
| Max. hind | 999.00 |
| Toode lisatud | 2025-10-08 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib