Sülearvuti DELL Pro 14 PC14250 14 FHD+ IPS 235U 16GB 512SSD EN W11Pro Silver
Tootekood: BTO106_PC14250_EMEA GTIN: 2000001370155
Pakkumised
1146,34 € | |||
1169,61 € | |||
1211,50 € | |||
1259,00 € +50,36 € | |||
987,95 € | |||
1130,00 € | |||
1173,56 € | |||
1183,90 € | |||
1279,68 € | |||
1289,00 € | |||
1319,30 € | |||
1319,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO106_PC14250_EMEA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 987.95 |
| Max. hind | 1319.30 |
| Toode lisatud | 2025-07-17 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib